Profesyonel Ofis Taşımacılık Hizmeti

Alanında uzman ekibimiz ile Tükiye'nin her yerine profesyonel ofis taşımacılık hizmetlerini sizler için bir araya getiriyoruz. Bu alanda sunmakta olduğumuz 20 yıllık güven odaklı çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

about-img

Hızlı Ofis Taşıma

İş hayatında hızın herşey olduğunun farkında alanında uzman ekibimiz ile ofis taşıma süreçlerinizi hızlandıran çözümler sunuyoruz.

about-img

Güven Odaklı Ofis Taşıma Çözümleri

Sektörde geçirdiğimiz 20 yıldan edindiğimiz tecrübeler ışığında tüm ofisinizi ekjsiksiz olarak yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

about-img

Ofis Taşımacılığı Konusunda Dora Farkı!

about-img

Kaliteli Filo

Ofis taşımacılığı konusunda yüksek modelli, yeni teknolojiler ile donatılmış araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

about-img

Profesyonel Paketleme

Tüm ofis mobilya ve ürünleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve yeni ofisinize teslim edilir.

about-img

Güvenli Ofis Taşımacılığı

Tüm ofis taşımacılık süreçlerinizi Dora Taşımacılığa has güvenlik çözümleri ile yürütmekteyiz.

2150

Başarılı Ofis Taşıma

100

Farklı Noktaya Hizmet

55

Hizmet Bölgesi

20

Yıllık Deneyim

Profesyonel Ofis Taşımacılık Çözümleriniz Dora Ekibine Emanet!

Ofis taşıma günümüzde şirket sahipleri için en meşakatli ve oldukça masraflı işlemlerden birisi olarak kabul edilmektedir. Bu noktada ofis taşıma maliyetlerinizi azaltan çözümleri sunan firmamız, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yernideki firmalara güven odaklı ofis nakliye çözümleri sunmaya devam etmektedir. Ofisinizi taşırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi de şüphesiz tecrübeli bir firma tercihinden bulunmanızdır. Bu noktada 20 yıllık taşımacılık deneyimi ile alanında uzman çözümleri sizler için bir araya getiren Dora Taşımacılık, tüm ofis taşımacılık çözümlerinde Türkiye’nin lider kuruluşu olarak sizlere destek sunmaya devam etmektedir. 

 

Türkiye’nin Lider Ofis Taşıma Şirketi

Ofis taşıma hizmetleri Dora taşımacılığın ana hizmet kolları arasında yer almaktadır. Bu noktada yaptığımız işlerin yarısına yakını ofis taşımacılık hizmeti olup, bu noktada edindiğimiz 20 yıllık deneyimler ışığında Türkiye’nin lider firması olrak fark yaratan çözümler sunmaya devam ediyoruz. Ofis taşıma şirketleri arasında deneyim ile fark yaratan firmamız bu alanda sizler için en özel çözümleri bir araya getirmektedir. Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunan firmamız Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet sunabilmektedir. Kurumsal ofis taşıma işlemleriniz için alanında uzman ekibimiz ve çağrı merkezimizden sizin için en uygun çözümümüz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşın. 

 

Ofis Taşıma Fiyatlarını Düşünmeyin!

Günümüzde ofis taşımak isteyen herkesin en fazla düşündüğü konulardan birisi ofis taşıma fiyatları olmaktadır. Bu noktada taşınacak ofisinizin büyüklüğüne göre doğru araç ve ekip görevlendirmesi ile daima en uygun fiyatı ödemenize aracılık eden Dora taşımacılık, bu alanda sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçen firmalardan birisi olarak gözler önüne gelmektedir. 

Neden Dora Taşımacılık

01
Sigortalı Taşıma

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak olası maddi kayıpların önüne geçilir.

02
Montaj Hizmeti

De-Monte konusunda deneyimli personelimizle mobilyalarınız yeni adresinize monte edilir.

03
7/24 Destek İmkanı

Günün 24 saati canlı destek hattımızdan profesyonel destek sunuyoruz.

Lider İstanbul Ofis Taşıma Firması

İstanbul ofis taşıma firması olarak başladığımız bu yolda günümüzde Türkiye’ni her noktasına profesyonel taşımacılık çözümlerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Kalite ve hızdan vazgeçmeyen müşterilerimiz bu noktada düzenli olarak yıllardır bizimle çalışmakta ve birçok müşterimiz de çevresine bizi önermektedir. Bu alanda bizler duyduğunuz güven için teşekkürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz. İçinde bulunduğumuz 2022 yılı itibari ile tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde kurumunuz için doğru çözümlerini bir araya getiren yeni teknolojik imkanların kullanımını da bünyemize kattığımız bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz. Ofisinizi hızlı bir şekilde taşıyabilecek asansörlü taşıma sistemleri gibi birçok yeniliği bir araya getiren firmamıza hemen ulaşabilirsiniz. 

Ofis Taşıma Fiyatlarını Dert Etmeyin!

Sayfamızın başında belirtmiş olduğumuz gibi ofis taşıma hizmeti almak isteyenlerin düşündükleri konulardan birisi ofis taşıma fiyatları gelmektedir. Bu alanda uzman proje ekibimiz ile birlikte projenizi doğru planlayarak, gereksiz araç kullanmadan ofisiniz için en doğru ofis taşıma ücretlerini belirliyoruz. Ofisiniz için en uygun ve en doğru ofis taşıma ücretlerine hemen ulaşmak için günün her saati destek numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ofisinizin taşınacağı bölge, taşınacağı gibi kaç gibi faktörleri de minimum düzeyde fiyat artışı olarak sizlerle buluşturan Dora taşımacılık, ofis taşıma hizmetleri konusunda Türkiye’nin yenilikçi yüzü olarak, siz değerli müşterilerin yanında olmaya devam etmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın!