İstanbul Kadıköy Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Alanında uzman ekibimiz ile Kadıköy'de profesyonel taşımacılık hizmetlerini sizler için bir araya getiriyoruz. Bu alanda sunmakta olduğumuz 20 yıllık güven odaklı çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

about-img

Hızlı Nakliye Hizmeti

İş hayatında hızın herşey olduğunun farkında alanında uzman ekibimiz ile taşıma süreçlerinizi hızlandıran çözümler sunuyoruz.

about-img

Kadıköyde Güven Odaklı Taşıma Çözümleri

Sektörde geçirdiğimiz 20 yıldan edindiğimiz tecrübeler ışığında tüm ofisinizi ekjsiksiz olarak yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

about-img

İstanbul Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak inanılmaz bir telaş ve stres kaynağıdır. Yeni bir ev kuşkusuz aynı zamanda heyecan vericidir. Ancak bu heyecanı doya doya yaşamak için taşınma serüveninin profesyonel olarak yürütülmesi en doğru karar olacaktır. Kadıköy evden eve nakliyat ile eşyalarınız çizik bile almadan , alsa dahi hızlı ve pratik çözümlerle taşınır. Nakliyede eşyaların paketlenmesi en önemli kısımdır. Eşyalar korunma ihtiyaçlarına göre en sağlam şekilde nasıl koruyacaksa o şekilde paketleme ürünleri tercih edilir. Bütün bunların birleşimi verilen güvence olup paketlemeden taşımaya kadar herşey dört dörtlük programlanır.

Evden eve nakliyat son dönemlerin en önemli ihtiyaçlarının başında gelmektedir. İhtiyaçların artmasının başlıca nedeni ise konut yenileşmesi ve nüfus artışıdır. Evden eve nakliyat hizmeti genel tanımıyla eşyaların paketlenip nakliye aracına yüklenmesi dir. Ancak içerik bu kadar zahmetsiz ve stressiz değildir. Bu hizmet kapsamında eşyaların güvenliği sağlanır, profesyonel personeller tarafından ambalajlanır ve yüklemesi yapılır. Her türlü olumsuz duruma karşı tedbir olarak sigortası yapılır ve evden eve nakliyat profesyonellik ve kurumsallık eşliğinde tamamlanır.

Kadıköy'de Taşımacılık Konusunda Dora Farkı!

about-img

Kaliteli Filo

Kadıköy'de nakliye konusunda yüksek modelli, yeni teknolojiler ile donatılmış araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

about-img

Profesyonel Paketleme

Tüm ofis mobilya ve ürünleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve yeni ofisinize teslim edilir.

about-img

Güvenli Taşımacılık

Tüm taşımacılık süreçlerinizi Dora Taşımacılığa has güvenlik çözümleri ile yürütmekteyiz.

2150

Başarılı Taşıma Hizmeti

100

Farklı Noktaya Hizmet

55

Hizmet Bölgesi

20

Yıllık Deneyim

İstanbul Kadıköy’de Evden Eve Nakliyat Hizmetleri 

Firmamız nezdinde evden eve nakliye hizmeti ciddi,özverili, profesyonel ve güvence dolu bir şekilde olur. Taşıma işlemlerimiz titizlikle gerçekleşir. Ekiplerimiz profesyonel kişilerden oluşur. Nakliye baştan itibaren plan,program dahilinde sürdürülür. Büyük kentlerde özellikle nakliye ihtiyacı yüksek oranlardadır. Bu da okul, iş ya da evlilik gibi sebeplerle yaşam fırsatları dır. Bu nedenlerle Kadıköy evden eve nakliyat hizmetine başvurulur. Hizmetteki amacımız sorundan ve stresten uzak bir nakliye sürecidir. Müşteri memnuniyeti esas noktamızdır.

Nakliye günü uzman kadromuz ekipmanlar ile birlikte adrese gelirler. Eşyalar uygun paketlemeleri yapıldıktan sonra nakliye araçlarına yüklemesi yapılır. Paketlemeler eşyaların kategorilerine göre düzenlenmiştir. Yüklemeden sonra yeni adrese doğru yola çıkılır. Hizmet anahtar teslim ile son bulur. Kadıköy ev taşıma totalinde müşterilerine kolaylık sağlayan birçok imkanlar sunar. Bu imkanların başında da sözleşme ve sigorta gelir.

Kadıköy’de verdiğimiz nakliyat hizmetinde kalite ve performans değişmeyen kriterdir. Nakliyat ihtiyacı ; iş, evlilik, okul ya da kentsel dönüşüm nedeniyle sık sık gündeme gelen bir durum haline gelmiştir. Bizimle iletişime geçildiği an itibari ile detaylı açıklamalar yapılır. Program en ince detayına kadar belirtilir. Bütün bu detaylar aynı zamanda kağıda dökülerek sözleşme bazında kararlaştırılır. Ve artık sırada nakliye günü buluşmak kalır.

Biz sektörde uzun yıllar profesyonel ve kaliteli hizmetler vermiş bir firma olarak , İstanbul Kadıköy ilçesine özellikle ağırlıklı çalışmalarda bulunmaktayız. Nakliye yapılan nakliye sözleşmesi, sigorta,kullanılan ekip ve ekipmanlar ile çevrilidir. Her detay bizim için titizlik özelliği taşıdığından teknolojik anlamda bağlantılarımızla kaliteli hizmet sunmaktayız. Bizim için kalite ve profesyonellik önem verilen konuların başında gelir. Böylelikle müşterimizden memnuniyeti kazanırız. Şikayetler de dahil olmak üzere memnuniyetler çizgimizi belirler.

Neden Dora Taşımacılık

01
Sigortalı Taşıma

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak olası maddi kayıpların önüne geçilir.

02
Montaj Hizmeti

De-Monte konusunda deneyimli personelimizle mobilyalarınız yeni adresinize monte edilir.

03
7/24 Destek İmkanı

Günün 24 saati canlı destek hattımızdan profesyonel destek sunuyoruz.

Kadıköy Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı evden bir buzdolabı, bir yatak veya benzeri herhangi bir mobilyanın ayrı ayrı taşınması şeklidir. Eşya az olunca nakliye araçları da buna bağlı olarak küçülür. Eşyanın boyutlarına göre de araçta bir dizayn yapılır. Parça eşya taşımacılığı hem çok daha pratik hem de fiyat bakımından ekonomik bir seçenektir. Kadıköy evden eve nakliyat ile parça eşya taşımacılığı güvenle ve profesyonelce yapılır.

Nakliye sektöründe standartlar üstünde bir kalitede, hızlı, pratik ve güvenli hizmet anlayışımızla, profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Araç filolarımız, hijyenik yanımız, güvenlik koşullarımız, her türlü riske karşı özel çözümlerimizle yine yanınızdayız. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutan değişmeyen ilkemizle hareket ederek hep yanınızdayız.

İstanbul Kadıköy Evde Eve Nakliye Fiyatları Ve Firmaları Hakkında Çok Sorulanlar

1) Günümüzde en çok yaşanan nakliyat problemleri sizce nelerdir?

Bizce en büyük problem tecrübesiz ve deneyimsiz ekiplerin bir nakliye şirketi kapsamı altına girip hizmet vermeye çalışmasıdır. Nakliyecilik konusunda uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir sektördür. Bir ambalajlama , bir yükleme, bir depolama ; her bir aşama konusunda uzman personeli ister. Eşyalar sadece taşınmaz, eşyalar güvenle ve itina ile taşınmalıdır.

2) Doğru nakliyat firması nasıl bulunur?

Çok iyi araştırma ve elbette ki referans sistemi ile bulunabilir. Kurumsal, deneyimli, profesyonel, güven verici olması doğru nakliyat firmasının kriterleri dir. Firmanın mutlaka bir araştırma alanı olmalıdır. Firmanın yeri, sosyal medyası , aldığı geri dönüşler özenle incelenmelidir. Ve firmanın mutlaka yetki belgesi almak zorundadır.

 3) Ambalajlı evden eve nakliyat ifadesini tanımlar mısınız?

Eşyalara uygun üretilen ambalajlama malzemeleri ile eşyaların temiz ve sağlam olarak nakliyesinin sağlanması halidir. Bu seçimler nakliye öncesi ekspertiz esnasında taşınacak eşyaların analizi sırasında karar verilir. Ve nakliye gününde gerekli olan tüm paketleme ekipmanları ile adreste olunur.

4)  Evden eve nakliyat fiyatları hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Bir firmanın güvenilirliğini verdiği fiyattan aslında çok rahat çözebilirsiniz. Evden eve nakliyatta belli kriterler vardır ve bu kriterlerde belli fiyatlandırmalar kapsamındadır. Kaliteli bir hizmet için de bu detay değişmez. Terazinin diğer tarafında ise fiyatı ucuz tutarak kalitesiz çalışma yapan bir taraf vardır. Karar sizin?

 

Call Now ButtonHemen Arayın!