Profesyonel Fuar Taşımacılık Hizmeti

Fuar taşımacılık konusunda edindiğimiz 20 yıllık deneyim ile tüm Türkiye'ye profesyonel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz.

about-img

Hızlı Fuar Taşıma

İş hayatında hızın herşey olduğunun farkında alanında uzman ekibimiz ile Fuar taşıma süreçlerinizi hızlandıran çözümler sunuyoruz.

about-img

Güven Odaklı Fuar Taşıma Çözümleri

Sektörde geçirdiğimiz 20 yıldan edindiğimiz tecrübeler ışığında tüm Fuar malzemelerinizi eksiksiz olarak yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

about-img

Fuar Taşıma Konusunda Dora Farkı!

about-img

Kaliteli Filo

Fuar taşımacılık konusunda yüksek modelli, yeni teknolojiler ile donatılmış araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

about-img

Profesyonel Paketleme

Tüm ev mobilya ve ürünleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve yeni evinize teslim edilir.

about-img

Güvenli Fuar Taşımacılığı

Tüm Fuar taşımacılık süreçlerinizi Dora Taşımacılığa has güvenlik çözümleri ile yürütmekteyiz.

2150

Başarılı Fuar Taşıma

100

Farklı Noktaya Hizmet

55

Hizmet Bölgesi

20

Yıllık Deneyim

Profesyonel Fuar Taşıma Çözümleri

Ekonomi dünyasının bel kemiği olan fuarlar, taşıma işleminde uzmanlık isteyen bir kategoridir. Nakliye hizmetinde profesyonel yöntemleri ilk aşamada tercih eden şirket elemanlarımız, fuar taşımacılığı işleminde dikkatli hareket etmektedir. Fuarda kullanılan stantlar, masalar ve diğer bütün eşyalar dikkatli bir şekilde yüklenmektedir.

yükleme işleminde çözüm odaklı hareket eden ekibimiz sayesinde eşyalar yerine ulaşıyor. Fuar taşımada sıradan yöntemler ve amatör firmalar eşyanın zarar görmesine neden oluyor. Bu zararın oluşmaması için işin uzmanı olan firmalarla düzenli bir şekilde çalışmak gerekiyor. Fuar malzemelerinin uzun yıllar kullanılabilmesi için dikkatli bir şekilde yüklenmesi gerekiyor. Fuar Taşımacılığı işleminde ekip olarak hareket eden şirket elemanlarımız kısa sürede eşyaları yüklüyor.

Neden Dora Taşımacılık

01
Sigortalı Taşıma

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak olası maddi kayıpların önüne geçilir.

02
Montaj Hizmeti

De-Monte konusunda deneyimli personelimizle mobilyalarınız yeni adresinize monte edilir.

03
7/24 Destek İmkanı

Günün 24 saati canlı destek hattımızdan profesyonel destek sunuyoruz.

Fuar Taşıma Firmaları

Fuar malzemeleri taşıma işleminde özel paketleme işleminde eşyanın genel özelliği dikkate alınıyor. Eşyanın genel özelliğinin yanı sıra eşyanın büyüklüğü ve ağırlığı gibi konular da tahlil ediliyor. Eşyanın kolay bir şekilde paketlenmesi ve kısa sürede yüklenmesi için özel yöntemlerle paketlenmesi gerekiyor. Paketlemenin ardından eşyalar ağırlığın uygun şekilde yükleniyor.

 

Fuar taşımada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de eşyanın dikkatli bir şekilde indirilmesi işlemidir. Eşya indirme işleminde çözüm odaklı hareket eden elemanlarımız fuar alanına kısa sürede eşyaları ulaştırıyor. Fuar alanına müşterinin isteği doğrultusunda eşyalar indiriliyor. Düzenli, tertipli ve disiplinli bir şekilde çalışan firma elemanlarımız fuar taşımacılığı işleminde maksimum çözüm seçeneği sunuyor.

Fuar Taşıma Fiyatları!

Her yıl düzenli bir şekilde fuar organizasyonuna katılan birçok firma nakliye sorunu yaşıyor. Bu konuda düzenli ve güvenli çözüm seçeneği sunan şirketler tercih ediliyor. Şirketimiz her yıl düzenli fuarlara katılan firmalar için özel taşıma seçeneği sunuyor. Fuar alanı ile depo arasında güvenli yolları tercih eden ve eşyanı özelliğine uygun şekilde yükleme yapan firmamız fuar taşımacılığı konusunda çözüm üretmeye devam ediyor.

Fuar taşıma fiyatları konusunda teklif almak isteyen müşterilerimiz 7 gün 24 saat iletişim kanalarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Call Now ButtonHemen Arayın!