Profesyonel Fabrika Taşımacılık Hizmeti

Fabrika taşımacılık konusunda alanında uzman ekibimiz ile en uygun çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

about-img

Hızlı Fabrika Taşıma

İş hayatında hızın herşey olduğunun farkında alanında uzman ekibimiz ile fabrika taşıma süreçlerinizi hızlandıran çözümler sunuyoruz.

about-img

Güven Odaklı Taşıma Çözümleri

Sektörde geçirdiğimiz 20 yıldan edindiğimiz tecrübeler ışığında tüm evinizi eksiksiz olarak yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

about-img

Fabrika Taşıma Konusunda Dora Farkı!

about-img

Kaliteli Filo

Fabrika taşımacılık konusunda yüksek modelli, yeni teknolojiler ile donatılmış araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

about-img

Profesyonel Paketleme

Tüm ev mobilya ve ürünleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve yeni evinize teslim edilir.

about-img

Güvenli Fabrika Taşımacılığı

Tümfabrika taşımacılık süreçlerinizi Dora Taşımacılığa has güvenlik çözümleri ile yürütmekteyiz.

2150

Başarılı Ofis Taşıma

100

Farklı Noktaya Hizmet

55

Hizmet Bölgesi

20

Yıllık Deneyim

Profesyonel Fabrika Taşıma Çözümleri

Fabrika taşıma işlemlerinde nakliye firmaları önemli rol oynuyor ve milyonluk makineleri güvenle taşıyor. Firmamız da bu kategoride her türlü fabrika malzemesini ve makineyi kolaylıkla taşıyabiliyor. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için fabrika yerinde ziyaret ediliyor ve eşyalar tahlil ediliyor. Fabrika taşımacılığı konusunda firmamızı her zaman için arayabilirsiniz.

Fabrikalarda buluna milyonluk makine ve malzemenin güvenle taşınması, adres değişikliği esnasında dikkat edilmesi gereken bir husustur. Makinelerin yerinde incelenmesi, paketleme işleminin yapılması ve güvenli bir şekilde yük aracına yüklenmesi uzmanlık ister. Fabrikalarda bulunan malzemelerin özel olması ve taşıma işleminde asansörlü aracın yanı sıra vinç gibi araçların ihtiyaç duyulması, bu kategoride dikkatli bir şekilde hareket edilmesini gerektiriyor. Ekip olarak her türlü fabrika eşyasını kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Neden Dora Taşımacılık

01
Sigortalı Taşıma

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak olası maddi kayıpların önüne geçilir.

02
Montaj Hizmeti

De-Monte konusunda deneyimli personelimizle mobilyalarınız yeni adresinize monte edilir.

03
7/24 Destek İmkanı

Günün 24 saati canlı destek hattımızdan profesyonel destek sunuyoruz.

Fabrika Taşıma Firmaları

Nakliye işlemlerinde eşyanın yerinde incelenmesi, özel bir taşıma programının oluşturulması ve eşyanın yüklenmesi esas konulardır. Bu konularda her hangi bir sorun çıkmaması için ekspertiz elemanlarımız fabrikayı yerinde inceliyor. Fabrikanın çıkışını, geçiş noktasını ve bahçesini ekspertimiz inceliyor. Yapılan inceleme işlemi sonrasında özel bir fabrika taşımacılığı programı oluşturuluyor.

Taşıma programının kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için eşyalar seri bir şekilde paketleniyor. Paketleme sonrasında asansörlü araç ile eşyalar yükleniyor. Sigortalı taşıma hizmetimizden bütün müşterilerimiz faydalanabilir. Fabrikanın kısa sürede taşınabilmesi için en uygun zaman dilimi tercih ediliyor.

Fabrika Taşıma Fiyatları!

Pahalı cihazların taşınması işleminde ilk aşamada dikkat edilecek hususlar eksperimiz tarafından dikkatli bir şekilde analiz ediliyor. Paketleme işleminin özel bir şekilde gerçekleştiği fabrika taşımacılığı hizmetinde yükleme işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

Fabrikanın yeni adresi de ekspertiz elemanlar tarafından inceleniyor. Eşya indirme işleminde de gerektiğinde asansörlü araç ve vinç kullanılıyor. Firmamız bu konuda gerekli bütün önlemleri alıyor ve eşyaları seri bir şekilde kolayca indiriyor. Eşya yükleme işleminde çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız eşya teslimatı esnasında oluşabilecek zararı minimum seviyeye düşürüyor.

Deneyimli şoförlerimiz, işin ehli işçilerimiz ve paketleme elemanlarımız kısa sürede fabrikanın adresini değiştiriyor. Bu kategoride bizi arayabilirsiniz ve bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın!