Profesyonel Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama konusunda başta İstanbul'un tüm ilçeleri olmak üzere Türkiye'nin her bölgesinde üstün kalitede hizmet sunuyoruz.

about-img

Güvenli Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama konusunda en büyük güvencemiz bizlere duyduğunuz güven.

about-img

Uzman Deneyimli Ekip

Ev eşyası depolama konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile daima yanınızdayız.

about-img

Ev Eşyası Depolama Konusunda Dora Farkı!

about-img

Kaliteli Filo

Tüm ev eşyalarınız 2022 model araçlarımız ile evinizden alınıp, depolarımıza taşınır.

about-img

Profesyonel Paketleme

Tüm mobilya ve ürünleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve depolarımızda korunur.

about-img

Güvenli Ev Eşyası Depolama

Tüm ev eşyası depolama hizmetleimizde müşterilerimize maksimum güvenlik garantisi.

2150

Başarılı Ofis Taşıma

100

Farklı Noktaya Hizmet

55

Hizmet Bölgesi

20

Yıllık Deneyim

Ev Eşyası Depolama Çözümleriniz Dora Ekibine Emanet!

Günümüzde ev eşyası depolama ihtiyacı her geçen gün ivme artış yönündedir. Küçük olan ya da küçülen evler ya da işyerlerinde belli bir süre kullanılmış ya da kullanılma fırsatı doğmamış eşyalar muhafaza altında tutulmaya gereksinim duyulur. İşte bu nokta depolama alanları seçimi kısmıdır. Bir depolama firması gerek bireysel gerekse kurumsal olarak her müşteriye en iyi hizmet , en uygun fiyat ve profesyonellik sunmak zorundadır. Eşya depolama hizmeti kurumsallık çerçevesinde ilerlediğinde çok daha plan programlı ve sağlıklı ilerler. Bu da öncelikli  seçim demektir. Doğru adres olabilmek için doğru kriterler taşımak olmazsa olmaz kuraldır.

Depolama Firması Geçmişi Kontrolü:Eşya depolama hizmet firması seçimi yapılırken ilgili firmanın  geçmişine bakmak en önemli detaylardan biridir. Geçmişe bakılması durumu ise; sektördeki hizmetlerinin takibi, kurumsallık özelliği, müşteri memnuniyetlerinin analizi, eşya zarar görme olasılıkları şeklinde listenebilir.

Firmanın Depolama Alanları: Depolama alanları önceden mutlaka incelenmelidir. Bu incelemede, deponun büyüklüğü, malzemelerin kontrolü ve kalitesi, güvenliği, temizliği, personeli, teknolojik destekleri kontrol edilmelidir. Eşyaların konulacağı depoların önceden görülmesi, depolama sürecini çok daha olumlu gitmesini sağlayacaktır.

Depolamada Sigortanın Önemi:Depolama alanları incelemelerinde çalışılacak firmanın depolanacak eşyaları sigorta yaptırıp yaptırmadığı bilinmelidir. Firma kurumsal bir firma ise sigortalı eşya depolama zaten anlaşma şartları içerisinde yer alır. Eğer sigorta konusu üzerinde durulmuyorsa güven konusu da askıda demektir. Sigortasız yapılan eşya depolamalarda eşya sorumluluğu alınmaması durumu her zaman vardır, dikkat edilmesi gereklidir.

Eşyaların Depolama Alanlarına Yerleşimi: Bireysel ya da kurumsal açıdan eşya depolama ihtiyaçlarında aranan kriterler arasında önem verilmesi gereken konu eşyaların ilgili alana sığıp sığmayacağı ndan emin olmasıdır. Eşyalarınız büyük , küçük eşyalar olabileceği gibi; 2+1 ya da 3+1 ev eşyası depolama ihtiyacı kapsamına girebilir. Bu açıdan eşyaların rahat düzenlenebileceği, istifleme sebebi ile zarar görme olasılığının kalkması gereklidir.

Belirtilen detayların doğru uygulanması ile doğru depolama firması bulunmuş olacaktır. Doğru depolama firması, eşyaların doğru korunduğunun göstergesidir İstenilen zamanda eşyalar görülebilir, eşya eklemeler ya da çıkarmalar yapılabilir. Sigortası, güvenliği, hijyeni dört dörtlük yapılır. Tüm önlemler alınır. Dora Depolama olarak biz müşterilerimize her zaman en iyi hizmetin adıyız. Kurumsal bir firma olmamız, tecrübemiz ve profesyonel yaklaşımlarımızla en iyi seçimiz.

Neden Dora Taşımacılık

01
Sigortalı Taşıma

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak olası maddi kayıpların önüne geçilir.

02
Montaj Hizmeti

De-Monte konusunda deneyimli personelimizle mobilyalarınız yeni adresinize monte edilir.

03
7/24 Destek İmkanı

Günün 24 saati canlı destek hattımızdan profesyonel destek sunuyoruz.

Ev Eşyası Depolama Firmaları Seçimi

 • Eşya depolama firmaları TSE belgesine sahip olmalıdır.
 • Personelleri profesyonel , bilgi sahibi ve tecrübeli olmalıdır.
 • Nakliye ve depolama öncesinde ekspertiz raporu hazırlanmış olmalıdır.
 • Belirtilen gün ve saatte işin başlaması ve bitirilmesi güven kaynağıdır.
 •  

Neden Dora Depolama Seçilmelidir?

 • Çünkü yıllara dayanan tecrübeye sahiptir.
 • İşinde her zaman en iyi olma misyonu taşır.
 • Referansları ile her zaman önerilen bir firmadır.
 • Teknolojik desteklerle eşyalar dikkatli taşınır ve depolanır.
 • Depolama alanlarının temizliği ve hijyenine her zaman özen gösterilir.

Eşya depolama hizmeti önemli bir husustur buna paralel olarak eşya depolama firması seçimi en önemli husustur. Sağlıklı ve kaliteli bir şekilde eşya depolama yapılması istenilense, kurumsal, sözleşmeli ve profesyonel hizmet sunan  firmalarla yola çıkılmalıdır.

Bir Depolama Firması Seçimi Yapılırken

 • Firmanın sigortalı hizmet vermesi
 • Eşya paketleme ekibinin profesyonelliği
 • Ekspertiz hizmetinin doğru yapılması doğru raporlanması
 • Eşya depolama alanlarının uygun standartlarda olması
 • Depolama alanlarının giriş katta olmaması
 • Taşımanın sağlıklı ve profesyonelce yapılması
 • Depolama alanlarının periyodik olarak ilaçlama yapılması

önem taşıyan noktalardır.

Ev Eşyası Depolamada Çok Sorulanlar

1) Depolama hizmetlerinde sigortanın önemini bir kez de sizden almak isteriz. Depolama sigortalılık gerektirir mi?

Evet. En önemli yönlerden biridir. Hizmet kesinlikle sigortalı olmalıdır. Sigortalı depolama hizmeti ile eşyalar her türlü riskten durumdan korunur. Sigortalı hizmete ek olarak çalışanlarımızın uzman oluşu, teknik bilgilere sahip oluşu bizim için kalkan niteliğindedir. Gerek nakliyede gerekse depolamada sorun yaşamadan hizmetin tamamlanması  Dora ev eşyası depolama imzası olduğunun göstergesidir.

2) Depo seçiminde lokasyon durumu desek? Neler paylaşırsınız?

Depolama alanı seçilirken lokasyon ve yer seçimi önemli bir faktördür. Doğru lokasyonda olan bir depolama alanının verimliliği de yüksek olur. Verimli bir depo da her türlü kullanımda engel teşkil etmez. Bu ne demek? Anayollara ve bağlantı yollara ulaşımı kolay olması uygun konumda olması önem taşımaktadır. Buna ek olarak doğru lokasyon özellikle internet altyapısı başta olmak üzere elektriğin , suyun ya da doğalgazın kullanılabilirlik özelliğinin kesintisizliği demektir.

3) Depolama hizmetinde fiyat politikaları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Depolama hizmetlerinde fiyat politikası belli kriterler çerçevesinde şekillenir. Bu nedir? Eşyanın hacmi, kalma süresi, ek talepler gibi. Bir depolama firması araştırmasında iki firma arasında uçurumsal bir fiyat farkı ile karşılaşıldığında önceliğinizin fiyat olmaması gerekliliğini hatırlatmak isteriz. Eminiz ki eşyalarınızı verdiğiniz gibi almak isterseniz ya da en korkutucusu geri almak isterseniz. Bu nokta kurumsal bir firma ile, referans alınan bir firma ile çalışmanın ne kadar doğru olduğunu göstermektedir. Biz Dora ev eşyası depolama olarak fiyat politikamız belirli ancak her zaman kalitesinden ödün vermeyen bir ekibiz.

 

Biz nakliye ve depolama sektöründe önce müşteriye sonra eşyalarına gereken özeni gösteren bir firmayız. Sizin memnuniyetiniz bizim işimizde deyim yerindeyse  güzergahımızı belirlemektedir. Temeli sağlam olan, sağlıklı, kaliteli, güvenli hizmetin adı olarak Dora Depolama sektördedir. Depolama alanlarında eşyalarınız güvendedir. Her türlü tedbir alınır. Depolama hizmetimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda şekillenen ve belirlenen çizgiler kapsamındadır. İstediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Muhafaza döneminde depolama alanlarımız sürekli bir plan program içerisindedir. Bu da eşyaların dört dörtlük misafirliğinin sağlanması demektir.

Bir ev eşyası depolama firması en iyi depolama hizmetini vermek zorundadır. Güvenliğinden, hijyenine, personelinden, kurumsal hizmetine kadar her detay hizmete dahil olmalıdır. Depolama işi sorumluluk isteyen bir iştir. Bütün bunlar ince ayrıntılar olduğundan  uzun yıllara dayalı uzmanlık gerektirir. Dolayısı ile eşya depolama firması seçilirken detaycı davranılması en doğru kararlardan biridir. Deneyimli bir ekip, müşteri memnuniyetini kazanır. Müşteri memnuniyetleri referanslara dönüşür. Hizmetlerimiz her zaman plan ve program dahilinde ilerler. Bu özen ve yaklaşım da depolama sürecimiz boyunca sağlıklı eşya depolama yapılmasını sağlar.  Teknolojik kaynaklar en son gelişmelere ayak uydurmamızı sağlarken hizmetimize de büyük katkıda bulunur.  Bu da bizim en korunaklı, en kaliteli, en profesyonel olmamızın birincil nedenidir.

Call Now ButtonHemen Arayın!